vbb_logo
You are not logged in. register
Name Password

index
  • register
  • search
  • latest posts
  • top 10
  • inbox
  • memberslist
  • FAQ
  • You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '-1,10' at line 1
    Index :: Night Life :: Evenimente :: Petrecerea lui Valentin
    authorsubject: Petrecerea lui Valentin
     salsa


    vBB-User Aspirant

    Number of posts: 13
    registered on 2004-12-14
    [Petrecerea lui Valentin]
    De cand s-a inschis disco - club Coktail nu am mai fost la disco in Gaesti decit de 3 ori.
    Prima oara in Club H pe la 2.30 cand am platit 50.000 si am stat juma' de ora . A doua scindare a fost la majorat unde a fost dragut. A treia oara in Disco Vip la Balul Mastilor PSD Party ( no comment ).
    Cu dispozitia buna si cu sufletul deschis mi-am luat inima in dinti si am venit cu prieteni la Petrecerea lu' Valentin ( Club H ).
    Sincer pentru mine si prieteni mei aceasta petrecere ne-a lasat un gust amar.
    Pe departe de a fi rautaciosi consideram ca nu a fost o petrecere , pur si simplu am asistat la o seara de disco unde 2 sound-uri excelau manele continuuuuuu si House cu ale sale derivate la fl continuuuuuuu. Sicer intre 10.00 si 03.00 nici o melodie latino. Chiar daca suntem fani salsa asta nu insemna ca musai pt noi trebuia sa fie pus acest gen muzical. Mai erau atitia si atatea persoane in club. Cel putin 20 dintre ele frecventeaza cursurile de salsa de la Clubul Copiilor.
    Romantismul nu a fost prezent. Bratarile au fost transformate in mici "arme de lupta" .
    Sa ma ierte al de sus dar era o petrecere pentru indragostiti. Nu prea am auzit cel putin pina la ora 3( cind am plecat ) nici o melodie mai lenta care sa-ti stimuleze intr-un fel sau altul sentimentul de iubire. Poate cine stie am eu concepti mai invechite ( la 28 de ani ai mei !!!) insa notiunea de petrecere inca este confundata in Gaesti. S-a incercat o copiuta a petrecerii bratarilor din Twice ( Bucuresti ) insa nici pe departe nu exista o asemanare. Tare as fi vrut sa fiu simultan la aceste petreceri. Cel putin o deosebire majora intre ele exista: muzica
    Pina acum sincer am colindat multe dicoteci , cluburi , am fost la o sumedenie de petreceri si un sfat pot sa-l dau , si multi pot fi in asentimentul meu ,cu urmatoarea formula : petrecere=atmosfera+public pe masura si motivat sa accepte o petrecere de gen + sound specific petreceri + decoruri , aranjamente etc.
    In cazul in care vreti sa organizati petreceri nu ezitati sa aplicati aceasta formula.

    Cu tot respectul pt prieteni al vostru ochi vigilent Seby !!!

    Baila salsa !
    Posted: 2005-02-13 21:14:05profileprofile mailemail pmpriv. message quote  print