vbb_logo
You are not logged in. register
Name Password

index
  • register
  • search
  • latest posts
  • top 10
  • inbox
  • memberslist
  • FAQ
  • Index :: Life :: Prietenii :: Exista prieteni foarte buni sau doar simplii prieteni?
    authorsubject: Exista prieteni foarte buni sau doar simplii prieteni?
     YvY 


    Administrator

    Number of posts: 54
    registered on 2004-12-13
    [Exista prieteni foarte buni sau doar simplii prieteni?]
    De ce fata de unii prieteni ne simtim mai apropiati, iar fata de altii nu? E bine sa-ti clasifici prietenii in prieteni foarte buni si simplii prieteni?
    I'm a nobody, nobody's perfect, so I'm perfect
    Posted: 2004-12-19 04:50:09profileprofile mailemail homepagehomepage pmpriv. message quote  print 
     Clyde007


    vBB-Newbie

    Number of posts: 2
    registered on 2004-12-13
    [RE: Exista prieteni foarte buni sau doar simplii prieteni?]
    hai mah ca asta cu prietenii e un pic mai complicata...nupoti sa ai multi prieteni foarte buni
    e normal sa te simti mai apropiat de unii dintre dintre prietenii tai!zic si yo nushtu...
    yo zic ca e bine sa-ti clasifici prietenii..eu cel putin asta fac....

    oricum....tu YVY stii ca esti unul dintre cei mai buni prieteni ai mei...sper ca e reciproc:))) hai pa
    Posted: 2004-12-20 12:28:01profileprofile mailemail pmpriv. message quote  print 
     YvY 


    Administrator

    Number of posts: 54
    registered on 2004-12-13
    [RE: Exista prieteni foarte buni sau doar simplii prieteni?]
    Giii, 10x Clyde, your za shit! Acu' pe bune ma simt foarte flatat de cea ai spus si...si yo te iubesc:)...
    Mda, poate e bine sa-ti clasifici prietenii...nushtu, in schimb shtiu ca am cei mai tari prieteni din lume...and I mean it.
    I'm a nobody, nobody's perfect, so I'm perfect
    Posted: 2004-12-21 00:48:14profileprofile mailemail homepagehomepage pmpriv. message quote  print 
     Cyberman 


    vBB-User Aspirant

    Number of posts: 25
    registered on 2004-12-12
    [RE: Exista prieteni foarte buni sau doar simplii prieteni?]
    Eu sunt sceptic in legatura cu prietenii foarte buni , care sa stea mereu cu tine la greu si la bine. E cam greu sa gasesti asha ceva. Mi-e mi-au inselat unii asteptarile, asha ca nu mai am mare incredere in prieteni. Prieten sunt cu multi, dar un prieten adevarat nu cred ca am, cel putin acum!
    Only I can do is to show you the door, but you must walk through it! www.cnvs.ro
    Posted: 2004-12-21 01:20:41profileprofile mailemail homepagehomepage pmpriv. message quote  print 
     YvY 


    Administrator

    Number of posts: 54
    registered on 2004-12-13
    [RE: Exista prieteni foarte buni sau doar simplii prieteni?]
    Daca n-ai inca un prieten adevarat, atunci e timpu sa-ti faci unu, pentru ca foarte bine sa ai mereu pe cineva care fie langa tine in momente mai nashpa...
    I'm a nobody, nobody's perfect, so I'm perfect
    Posted: 2004-12-22 01:10:14profileprofile mailemail homepagehomepage pmpriv. message quote  print 
     Cyberman 


    vBB-User Aspirant

    Number of posts: 25
    registered on 2004-12-12
    [RE: Exista prieteni foarte buni sau doar simplii prieteni?]
    E simplu? Eu nu cred....
    Only I can do is to show you the door, but you must walk through it! www.cnvs.ro
    Posted: 2004-12-23 00:31:58profileprofile mailemail homepagehomepage pmpriv. message quote  print 
    Index :: Life :: Prietenii :: Exista prieteni foarte buni sau doar simplii prieteni?
    Search this thread 
      
    reply: 
      

    HTML is off   VBB Code is on

      rate message: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10   

    powered by versatileBulletinBoard v1.0.0 RC2
    ©2002-2004 Holger Tag
    page created in: 0.023 seconds