vbb_logo
You are not logged in. register
Name Password

index
  • register
  • search
  • latest posts
  • top 10
  • inbox
  • memberslist
  • FAQ
  • Index :: Night Life :: Vicii :: Ai consuma droguri?
    authorsubject: Ai consuma droguri?
     YvY 


    Administrator

    Number of posts: 54
    registered on 2004-12-13
    [Ai consuma droguri?]
    Mai toata lumea vorbeste despre efectele nocive ale dorgurilor, si nimeni despre partile pozitive ale lor. EU unu, de exemplu, stiu ca dupa ce consumi cele ierburi sau prafuri (soda caustica) esti in al noualea cer, sau (cazu Mutu) esti capabil de noi "performante".
    Cati dintre noi ar incerca, macar o data, de curioazitate, sa traga, sa aspire, sau cum vreti voi sa-i spuneti?
    I'm a nobody, nobody's perfect, so I'm perfect
    Posted: 2004-12-16 04:07:02profileprofile mailemail homepagehomepage pmpriv. message quote  print 
     Cyberman 


    vBB-User Aspirant

    Number of posts: 25
    registered on 2004-12-12
    [RE: Ai consuma droguri?]
    Curiozitate...dar de aici se ajunge la un numar mare de consumatori....multi zic asa....ca incearca sa vada cum e,iar apoi intalnesc partea dura, aceea ca nu pot .Ajung apoi la furat si alte gesturi inumane ca sa-si procure doza....si asta e de-a dreptul trist.Am vazut cazuri de copii asezati, cuminti , care au incercat sa vada cum e si au ajuns apoi epave.Mai bine ramai cu propria ta curiozitate, nu?Atata timp cat nu simti nevoia, de ce ai incerca?
    Only I can do is to show you the door, but you must walk through it! www.cnvs.ro
    Posted: 2004-12-17 00:34:51profileprofile mailemail homepagehomepage pmpriv. message quote  print 
     Beast


    Administrator

    Number of posts: 12
    registered on 2004-12-13
    [RE: Ai consuma droguri?]
    Mah, exista o diferenta si intre droguri:. De exemplu marijuana nu provoaca dependenta, si deci poti sa incerci linistit, si nici nu costa ametitor.. Problema e cand treci la lucruri mai dure, heroina, cocaina, etc... Alea sunt adevarata problema.. Si dupa cum zicea un prieten de-al meu, in 2000 de ani marijuana nu a omorat pe nimeni, togarile si alcoolul da.
    Posted: 2004-12-17 01:14:13profileprofile pmpriv. message quote  print 
     Clyde007


    vBB-Newbie

    Number of posts: 2
    registered on 2004-12-13
    [RE: Ai consuma droguri?]
    n-are mmah careva o tigara cu marijuana? sincer chiar as vrea sa-ncerc..am auzit si yo ca nu provoaca dependenta...am avut ocazia sa fumez odata da' am dat inapoi in ultima clipa...fraier ,nu? oricum yo ma refer aici strict la marijuana....altceva n-as incerca...nici macar nu sunt fumator...da' sunt plin de vicii:)
    Posted: 2004-12-20 12:46:53profileprofile mailemail pmpriv. message quote  print 
     Cyberman 


    vBB-User Aspirant

    Number of posts: 25
    registered on 2004-12-12
    [RE: Ai consuma droguri?]
    Da si tu anunt, daca tii asha mult :) Eu n-as incerca nici macar marijuana, decat daca as fi convins ca nu provoaca dependenta? E garantat? Poate facem cheta :)
    Only I can do is to show you the door, but you must walk through it! www.cnvs.ro
    Posted: 2004-12-21 01:23:15profileprofile mailemail homepagehomepage pmpriv. message quote  print 
     YvY 


    Administrator

    Number of posts: 54
    registered on 2004-12-13
    [RE: Ai consuma droguri?]
    Aham, e garantat. Poti sa fumezi marijuana si de 10 ori pe zi ca tot nu devii dependent. Si in legatura cu cheta aia...intru si eu cu 10 000 (n-am mai mult momentan), vedem noi cum facem.stiu eu pe unu care vinde:)
    Acu' lasand gluma la o parte (desi eu nu glumeam) cred ca oricine ar incerca macar o data o tigara cu marijuana doar pentru a vedea cum e.Parerea mea:)
    I'm a nobody, nobody's perfect, so I'm perfect
    Posted: 2004-12-22 01:01:02profileprofile mailemail homepagehomepage pmpriv. message quote  print 
     Cyberman 


    vBB-User Aspirant

    Number of posts: 25
    registered on 2004-12-12
    [RE: Ai consuma droguri?]
    Facem rubrica speciala...:) Sau cerem sa ne sponsorizeze, sa ajute niste copii dornici de senzatii noi, care vor sa exploreze viata si placerile ei!
    Glumeam...sau nu?

    edited by Cyberman (2004-12-23 00:34:56)

    Only I can do is to show you the door, but you must walk through it! www.cnvs.ro
    Posted: 2004-12-23 00:33:33profileprofile mailemail homepagehomepage pmpriv. message quote  print 
     YvY 


    Administrator

    Number of posts: 54
    registered on 2004-12-13
    [RE: Ai consuma droguri?]
    Pai dam anunt la bursa si pe CNVS.ro si aici, punem si niste afise prin oras..gasim noi ceva...
    I'm a nobody, nobody's perfect, so I'm perfect
    Posted: 2004-12-27 01:47:49profileprofile mailemail homepagehomepage pmpriv. message quote  print 
    Index :: Night Life :: Vicii :: Ai consuma droguri?
    Search this thread 
      
    reply: 
      

    HTML is off   VBB Code is on

      rate message: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10   

    powered by versatileBulletinBoard v1.0.0 RC2
    ©2002-2004 Holger Tag
    page created in: 0.031 seconds