vbb_logo
You are not logged in. register
Name Password

index
  • register
  • search
  • latest posts
  • top 10
  • inbox
  • memberslist
  • FAQ
  • Index :: Site-ul All4Fun :: Design issues :: Cateva sfaturi...
    authorsubject: Cateva sfaturi...
     Cyberman 


    vBB-User Aspirant

    Number of posts: 25
    registered on 2004-12-12
    [Cateva sfaturi...]
    In sfarsit, mi s-a dat drumul la cont...
    Sunt cateva lucruri ce trebuie fixate la site-ul vostru, lucruri care nu sunt tocmai potrivite, zic eu:
    1.Lipsesc ceva pagini, au link invalid. ex:contact, disclaimer
    2.imaginea cu muzica de la zet, cea de jos, nu se incarca
    3.logarea la ce mai foloseste daca poti accesa toate rubricile fara user si pass?
    4.imaginea de la 99 words, lasa un mesaj, nu se incarca
    5.imaginea cu 99 words trebuia prelucrata mai bine.Daca vreti, v-o fac eu!
    6.pozele de sapt trecuta de la cea mai cea pe-o saptamana...prelucarea lasa de dorit.
    7.Ultima rubrica de la forum, cea cu tehnicile....Cine credeti ca va raspunde?Nu de alta, dar sunt curios!

    Am vrut sa spun lucrurile de mai sus pentru a va ajuta sa va perfectionati site-ul, nu din alte motive. Imi doresc sa am pe forumul meu pe cineva ca mine :) care sa-mi spuna ce trebuie remediat. Poate voi gasi....
    In rest e bine lucrat, chiar imi place.

    >>Sper sa nu par carcotas!>>
    Only I can do is to show you the door, but you must walk through it! www.cnvs.ro
    Posted: 2004-12-14 00:42:32profileprofile mailemail homepagehomepage pmpriv. message quote  print 
     Beast


    Administrator

    Number of posts: 12
    registered on 2004-12-13
    [RE: Cateva sfaturi...]
    1. Stim de paginile, lipsa, dar cine trebuia sa se ocupe de ele nu le-a facut.. iinca
    2. Imaginea inca nu a fost stabilita, suntem mereu in constructie
    3. Logarea foloseste la adaugarea de comentarii la articole, si pe viitor la alte lucruri nice (like personal blogs, or smth.. asta ramane de discutat)
    4. Stim. E problema de include dinamic, bug Macromedia raportat deja
    5. Go ahead. Trimite-o pe mail la ivascucristian@gmail.com sau ivascuYVY@gmail.com
    6. ....
    7. Nu se stie niciodata... de ce nu incepi tu?
    Si nu par i carcotas, dimpotriva, imi pare bine ca macar cineva s-a plimbat prin site. Daca mai gasesti ceva (si crede-ma ca s-ar putea sa mai fie) zi.
    Posted: 2004-12-14 09:50:03profileprofile pmpriv. message quote  print 
     YvY 


    Administrator

    Number of posts: 54
    registered on 2004-12-13
    [RE: Cateva sfaturi...]
    1. Paginile alea o sa apara cat mai curand...mai avem de lucru pentru ca am cooptat un nou membru in echipa
    2....
    3.idem Beast
    4.idem Beast
    5.imaginea de la 99words urmeaza sa fie modificata..daca ai propuneri..sunt bine venite..ivascuyvy@gmail.com sau ivascucristian@gmail.com
    6.pozele alea au fost prelucrate la 4 dim de o persoana care era in acele momente semiorb(pe langa defectele de vedere, ii mai era si un somn..ca sa nu mai vb de calitatea monitorului)
    7.pai..ma gandeam sa va impartasesc eu din experienta mea vasta...da' mi-e ca vede cine nu trebuie :)
    Pai daca vrei o sa-ti mai sp eu cam ce ar mai merge pe siteu tau...da' nu vreau sa par carcotas (la randu meu). Anyways 10x pt sfaturi..sunt mereu bine-venite..
    I'm a nobody, nobody's perfect, so I'm perfect
    Posted: 2004-12-15 00:55:19profileprofile mailemail homepagehomepage pmpriv. message quote  print 
     Cyberman 


    vBB-User Aspirant

    Number of posts: 25
    registered on 2004-12-12
    [RE: Cateva sfaturi...]
    spune...nu ma supar
    Only I can do is to show you the door, but you must walk through it! www.cnvs.ro
    Posted: 2004-12-15 13:04:16profileprofile mailemail homepagehomepage pmpriv. message quote  print 
     Beast


    Administrator

    Number of posts: 12
    registered on 2004-12-13
    [RE: Cateva sfaturi...]
    Pai uite zic eu: prea static, nici nu imi bat capul sa te intreb cat timp pierzi cand vrei sa faci update, prea multe lucruri luate din alte parti ( de la butoane la nuggets). Dar e adevarat ca Dreamweaver vine cu butoane in flash dragute
    Posted: 2004-12-17 01:09:58profileprofile pmpriv. message quote  print 
     Cyberman 


    vBB-User Aspirant

    Number of posts: 25
    registered on 2004-12-12
    [RE: Cateva sfaturi...]
    Prea static? Pai asha si trebuie sa fie, mai serios.Update-uri se fac rapid.Zi-mi ce lucruri sunt ;luate din alta parte, ca sunt curios....
    Only I can do is to show you the door, but you must walk through it! www.cnvs.ro
    Posted: 2004-12-17 23:47:45profileprofile mailemail homepagehomepage pmpriv. message quote  print 
     Beast


    Administrator

    Number of posts: 12
    registered on 2004-12-13
    [RE: Cateva sfaturi...]
    Static nu in sensul ca nu se plimba gaze pe ecran.. static in sensul ca e html; si poate s-or face update-uri usor, dar tot modificare cu dreamweaver se numeste. Desi fiecare e cu pasiunea lui.
    Eu nu zic ca e rau sa mai si iei lucruri de prin alte parte, sa nu ma intelegi gresit, dar dupa un timp ar trebui schimbate cu originals (gen butoane, poze, appleturi, etc)
    Anyways, e dragutz site-ul pentru un site de prezentare de liceu.
    Posted: 2004-12-18 16:18:04profileprofile pmpriv. message quote  print 
    Index :: Site-ul All4Fun :: Design issues :: Cateva sfaturi...
    Search this thread 
      
    reply: 
      

    HTML is on   VBB Code is on

      rate message: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10   

    powered by versatileBulletinBoard v1.0.0 RC2
    ©2002-2004 Holger Tag
    page created in: 0.015 seconds